Video

Aynalar Labirenti

"Partimiz 100. yaşına girerken bu köhnemiş düzenin labirentlerinde yaşayan, emeğine ve sınıfına yabancılaşan; buna rağmen yeni dünyayı kurma iradesini elinde tutan bizler de tarihin bu dönemecine sesli bir not düşmek istedik" diyen Efe Özçelik ve Gülden Yurtsever TKP'nin 100. yaşına yaptıkları besteyi armağan ettiler...

Çeşme Semt Evi

Bu kez Çeşmeliler anlatıyor. Sömürü ve haksızlık nerede varsa, TKP de orada var!

Türkiye Komünist Partisi - Çiğli İşçi Evi

Bu ülkeyi karanlığa teslim etmeyecek, boyun eğmeyeceğiz. Aydınlık yarınlar ve özgür bir gelecek için gelin birlikte mücadele edelim. Çiğli İşçi Evi, tüm emekçilerin patron düzenine karşı mücadelesinde yol gösteriyor.

Türkiye Komünist Partisi 100 Yaşında

TKP yüzüncü yaşına örgütlenerek giriyor Bu düzen değişmeli! Emekçiler anlatıyor. Sömürüsüz ve eşitlikçi bir düzende yaşamak için örgütlen! Örgütlü emeğimizle sömürü düzenini değiştirmek bizim elimizde!

Hacıbektaş Semt Evi

TKP yüzüncü yaşında mücadeleyi yükseltiyor Bu davet bizim! Hacıbektaşlılar anlatıyor. Memlekete sahip çıkmak, dayanışmak ve umudu büyütmek zor değil. Örgütlenmek ve mücadele ile her şey mümkün!

Türkiye Komünist Partisi sizi de örgütlenmeye çağırıyor

Haklarımızı almak ve patron düzenine dur demek için TKP'ye katıl! Omuz ver, umudu büyütelim!

İlker Semt Evi örgütlenmeye çağırıyor!

Adaletten, aydınlıktan, eşitlikten yana olanlar bir araya geliyor, umudu büyütüyor! Türkiye Komünist Partisi eşit ve özgür bir ülke için mücadeleye çağırıyor: Omuz ver, TKP Gönüllüsü Ol!

Omuz Ver

“Boyun Eğme” şarkısı bugün dillerden düşmüyor. Ve şimdi onun yanına yine iki anlamlı sözcük ekleniyor: “Omuz Ver”.

PARTİM

Türkiye Komünist Partisi’nin 100. yılı dolayısıyla hazırlanan, sözleri Nihat Behram’a, müziği ise Ulaş Özer’e ait Partim marşını 1 Mayıs 2020'de ilk defa dinledik.

Sayfalar