Buluşma ve otobüs kalkış yerleri

Partiyle 1 Mayıs'a
Buluşma ve otobüs kalkış yerleri

Türkiye Komünist Partisi daha önce 1 Mayıs gösterilerine 8 merkezde katılacağını duyurmuştu. Bu merkezlerde yapılacak mitingler için partinin belirlediği kortej oluşturma ve araç kalkış yer/saatlerini yayınlıyoruz.

İSTANBUL MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: Maltepe Sahil Yolu Piri Reis Caddesi Kavşağı (Kartal yönü-Dragos mevkii)
Saat: 11.00

Otobüs kalkış yer ve saatleri​
Şişli: Şişli TKP ilçe örgütü önü - Saat: 10.00
Beşiktaş: Beşiktaş TKP ilçe örgütü önü - Saat: 10.00
Sarıyer: Sarıyer TKP ilçe örgütü önü - Saat: 10.00
Arnavutköy: Arnavutköy merkez petrol ofisi önü - Saat: 09.00
Göktürk/Eyüp: Göktürk Shell petrol önü - Saat: 09.45
Gaziosmanpaşa: Avrupa konutları otobüs durağı - Saat: 09.30
Küçükçekmece: Arel Üniversitesi önü - saat: 09.00
Beylikdüzü: Bizimkent Köprüsü - saat: 08.45
Avcılar: Marmara Cd. Girişi - saat: 09.00
Silivri: Kipa önü - saat: 08.00
Fatih: Çapa hastanesi önü - saat.09.00
Bakırköy: İncirli metrobüs köprüsü - saat: 09.00
Çekmeköy: Madenler Durağı Aytemiz Petrol önü 09.00
Sancaktepe: TKP ilçe binası önü (Bölge Hastanesi karşısı) 9.30
Sultanbeyli: Plato AVM önü 9.30
Tuzla: Aydınlı Merkez - Saat: 09.30
Tuzla İçmeler Köprüsü - Saat: 09.45
Pendik: Esenyalı Sapağı Minibüs Durağı - Saat: 09.50 
Pendik Köprüsü - Saat: 10.15 
Kartal: Ahmet Şimşek Koleji Önü / Saat: 10.00
Uğur Mumcu Mh. Uğur Mumcu Kültür Merkezi - Saat: 10.00
Yakacık Total Yanı - Saat: 10.15
Gebze: Mutlukent Migros önü 9.00 
Çayırova Özgürlük Mahallesi Cem Evi önünden geçiş 9.30
Akse sapağı  9.00 
Tatlıkuyu Köprüsü’nden geçiş 9.30
Darıca Ziraat Bankası önü 9.30
Kocaeli: Otel Asya önü saat: 09.00
Bursa: Setbaşı TKP Bursa İl Binası önü – Saat: 08.30
Edirne: RYS Hotel önü - Saat: 06.00
Babaeski: Otogar önü - Saat: 06.30
Keşan: Terziler Sitesi TKP Keşan ilçe örgütü önü - Saat: 07.00
Tekirdağ: Liman - Saat: 08.00
Çorlu: Eski Kız Meslek Lisesi durağı - Saat: 07.30
Kırklareli/Lüleburgaz: Kipa önü - Saat: 06.45

İZMİR MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: Cumhuriyet meydanı 12.00
Saat: 12.00

Otobüs kalkış yer ve saatleri​
Bergama: Bergama Cumhuriyet Meydanı - saat: 09.00 
Aliağa: İZBAN istasyonu - saat: 09.30
Torbalı: İZBAN Tepeköy istasyonu - saat.10.00
Bornova: Bornova Metro istasyonu – saat: 11.00
Bayraklı: İZBAN istasyonu – saat: 11.00
Karşıyaka: Karşıyaka İskelesi - saat: 11.00 
Karaburun: Nergis Cafe önü - saat: 09.30
Urla: Polen Sok. TKP Urla ilçe binası önü - saat: 10.30
Balıkesir-Edremit: Zeytinli Altınkum Zabıta Bürosu önü - Saat: 08.00
Manisa: Manisa Lisesi önü – Saat.10.30
Aydın: Kipa önü – saat: 10.00
Nazilli: Atatürk Parkı Önü – saat: 09.00
Denizli: İstiklal Caddesi Zafer gazozları karşısı – saat: 07.00
Kampüs KYK önü - saat: 07.30 
Muğla: Atatürk Bulvarı Otogar-Carfoursa karşısı – saat: 08.00
Muğla Ortaca: Belediye Kültür Park önü – saat: 07.00

ANKARA MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: Atatürk Kültür Merkezi önü
Saat: 11.00

Otobüs kalkış yer ve saatleri​
Kırşehir: Ankara Caddesi Külliye Yanı - Saat 07.30
Kayseri: eski adliye arkası – saat: 06.00
Bolu: İzzet Baysal Caddesi TKP Bolu Örgütü – Saat: 08.00
Düzce: Anıt Park Merkez - Saat: 07.30 
Konya: Alaaddin tepesi yanı Teksas durağı - Saat: 07.30
Bosna Hersek mahallesi - Saat: 08.00
Karabük: 100. yıl Pazar meydanı – saat: 06.45 / Merkez terminal karşısı – saat: 07.00
Bartın: Yeni terminal saat: 05.00

ÇUKUROVA MİTİNGİ (MERSİN)
Kortej toplanma yeri: Tevfik Sırrı Gür Stadı önü
Saat: 15.00

Otobüs kalkış yer ve saatleri​
Mersin: Karaduvar mahallesi Muhtarlık önü – saat. 14.00
Tarsus gar önü – saat. 13.30
Yenice İsmet İnönü parkı – saat: 13.00
İskenderun: Memo Restoran önü - Saat 11.00
Adana: 5 Ocak Stadyumu önü - Saat: 12.30
Diyarbakır: Fatih lisesi önü – saat: 23.00 (30 nisan)

ESKİŞEHİR MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: Doktorlar caddesi TKP önü
Saat: 12.00

ANTALYA MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: Aydın Kanza Parkı
Saat: 14.00

Otobüs kalkış yer ve saatleri​
Manavgat: Aşağı Hisar Mah. Güllük Cad TKP İlçe Binası önü, Saat: 12.00
Isparta: İyaş Park yanı Petrol ofisi, Saat: 10.00

SAMSUN MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: 19 Mayıs Lisesi önü
Saat: 11.00

ÇANAKKALE MİTİNGİ
Kortej toplanma yeri: Eski Salı Pazarı
Saat: 12.00

Otobüs kalkış yeri ve saati
Balıkesir - Bandırma: Belediye Nikah Salonu Önü – saat: 09.00